Kas aš ir kodėl aš čia?

Sveikinuosi su visais tais, kurie užklydo pas mane į svečius. Esu Airida Ruibytė-Butkuvienė, nors šiandien prisitatydama pradėčiau nuo: “Sveiki, aš esu Leonardas” 🙂 Taip, tikrai dabar pirmiausia pristatau sūnų, o tik tada pristatau save 🙂 Tai mano prisistatymas, kuris buvo naudojamas prieš metus. Dabar save pristatau, kaip padedančią žmonėms atrasti savo karjeros kelią ir dirbti sau skirtą darbą, taigi esu karjeros koučerė, tekstų autorė ir kasdienybės iššūkiais Instagram platformoje besidalijanti mama.

Šiame puslapyje noriu ir galiu dalintis per daugelį metų darbo ir baigtų mokslų pagalba gautomis žiniomis. Na ir dar žiniomis sukauptomis ruošiantis tapti, laukiantis bei esant mama. O jų patikėkit, sukaupiau tiek, kad noriu dalintis su visoms, kurios tyliai svajoja ir nori būti geriausia mamos versija savo vaikui. Mamos, jūs tokios ir esat!!! Niekada to nepamirškit, o aš tai būtinai jums priminsiu (dėl visa ko).

Laukiant savo mažojo princo Leonardo (apie knygos “Mažojo princo” dalyvavimą mūsų gyvenime parašysiu atskirą įrašą) daug studijavau įvairios literatūros, dalyvavau seminaruose, kursuose, praktikos grupėse, sukaupiau daug užrašų, vis ieškodavau informacijos internete, todėl nesinori prarasti to, kas sukaupta ir gali praversti kitai mamai. Mėgau ir mėgstu rašyti, mėgau ir mėgstu dalintis viskuo, ką turiu geriausio, nes tikiu, kad prisidedu prie to, kad žmonės būtų laimingi. Tad ši svetainės idėja gimė kartu su Leonardu, gal tiksliau gimė po to, kai supratau, kiek daug ko aš nežinau kas susiiję su buvimu mama, ir kaip sunku rasti visą informaciją vienoje vietoje ir kad ji būtų paprasta, aiški ir susisteminta. Užtrunki begalę laiko, kol viską surandi, todėl mano “blogo” tikslas – viskas vienoje vietoje, nuo kaip išsirinkti vežimėlį, kaip maudyti mažylį namuose iki kaip lavinti savo kūdikį ar tiesiog apie mus moteris. Rašysiu tai, kas aktualu bus jums, todėl drąsiai laukiu visų “pirmakarčių“ ir ne tik mamų jungtis į bendrą vienintelių mamų būrį.

Tikiuosi, kad tai bus visoms jums pagalba, kurios man reikėjo, kai gimė mano mažylis. O gal tiesiog puikūs skaitiniai prie karališko kavos gėrimo ritualo. Kviečiu skaityti, dalintis, klausti ir bendrauti temomis, kurios bus jums aktualios.

Noriu pasidžiaugti, kad vedu individualias koučingo sesijas bei sesijas karjeros paieškų klausimais, padedu pasiruoši darbo pokalbiams bei susikurti profesionalų gyvenimo aprašymą ir viską viską, kad gautumėte norimą darbą. Žinoma, prieš tai klausimų pagalba padedu atrasti tai, kokiame darbe ir kur galite realizuoti savo potencialą. Juk mes visi esame verti gyventi kokybišką ir pilnavertį gyvenimą.

Visada pasiruošusi padėti (ne)vienintelė mama Airida

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *