Apie meilę sau,  Koučingo tekstai

Tai problema tik mūsų galvoje!

Daug dalinuosi turimomis žinionis pridėdama ir savo asmeninę patirtį. Šios apie kurią pasakoju šiandien dar nebuvau pravėrusi.

Ilgai aš galvojau, kad vienoje ar kitoje gyvenimo situacijoje atsidūriau per jauna. Mano amžius atrodė esantis kliūtimi. Buvo nedrąsu pasakyti savo amžių, nes pasijusdavau tarsi nepilnavertė, nenusipelniusi, gal net neverta būti vienoje ar kitoje situacijoje.

♦️Būdama 23 metų dirbau statybų vystymo įmonėje. Mergaitė vadovaujanti statybininkui, kuris tinka jai į senelius. Replikų buvo daug ir kandžių, tad jos tikrai neprisidėjo prie geresnė savijautos.

♦️Būdama be kelių dienų 25 metų, stojau į ISM vadovų magistrą ir buvau jauniausia studentė. Dabar atrodo, kad tai geriausia mokykla, kai mokaisi iš savo srities profesionalų. Tada tai atrodė iššūkių kalnas, kuriame laikiausi, kad tik niekas neklaustų, kiek man metų. Jausmas buvo, kad aš neverta, neturinti patirties, naivi. Nors bendravimas ir rezultatai buvo priešingi. Tad įsitikinimas aplankydavo kritiniais momentais, kai tiesiog suabejodavau savimi.

♦️Koučingo praktikose mintys buvo panašios. Vėl aš jauniausia, vėl aš čia tokia viena. Kaip klientų rasiu būdama tokio amžiaus ir be 20 metų patirties.

♦️Praktikų su koučeriu metu atradau, kad tai yra mane ribojantis įsitikinimas, kuris trukdo man, visai nepadeda ir su juo aš kaip su atsargine 3 koja, kuri tarsi apsaugo, bet iš tikro trukdo.

♦️Tada ir supratau, kad tai yra mano išskirtinumas ir aš galiu tuo didžiuotis ir naudoti kasdien. Taip, aš labai jauna su komanda pastačiau prekybos centrą! Taip, aš labai jauna baigiau nuostabius mokslus, geriausiame universitete. Taip, aš jauna, energinga, empatiška koučingo specialistė ir praktikė.

Visa tai reiškia, kad aš visiems viską įrodžiau, ir nuo šiol galiu mėgautis tuo buvimu savame amžiuje. Nei kiek ne jaunesnė ir ne vyresnė. Aš esu kelyje į savo 30ąjį gimtadienį ir tikrai žinau, kad geresnio laiko nei šiandiena tiesiog nėra. Vadinasi, aš esu ten kur turiu būti ir darau tai, kas man tinka. Amžius visai ne apie mane. Ir ne apie tave, jei tau ir 50 ar daugiau metų. Tai tik tavo kitoniškumą parodantis skaitmuo. Paversk jį tau talkinančiu, o ne kliudančiu įrankiu veikti.

(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *