#pazintisavegera,  Apie meilę sau

Ar žinai, kad esi verta visko, kas geriausia?

Daugelį metų gyvenau ir galvojau, kad viskas, kas skanesnio, gražesnio, įdomesnio, gali atitekti kažkam kitam bet ne man. Ne tai, kad aš neverta, bet todėl, kad kitam gal to reikia labiau, arba kitas, gal kiek vertesnis. Žinoma, neneigsiu, draugiškumo ir atjautos faktorius taip pat labai gajus.
Dabar kitaip negalvoju, ir ne visada elgiuosi kitaip. Dabar tiesiog geriau save pažįstu.
?Savaitgalį į mano kiemą pasibeldė 30 metai! Ir aš pagaliau esu tame amžiuje apie kurį visada svajojau. Pastaruosius 7 metus vis galvodavau, kaip bus gera pasakyti, kad man jau 30! Pagaliau mano nuveikti darbai, išsakytos mintys, požiūris, patirtis, jausmas atitiks skaičių paso įraše.
Pastarieji metai iki gimtadienio atnešė kiek kitokias mintis. Įsitikinau, kad ne skaičius pažymi mano vertę, ne skaičius kalba apie mano patirtį ir ne skaičius lemia mano buvimą tarp kažko!
?Paklausite, o kas? Egoizmas atsakysiu aš. Būtent egoizmas man leidžia priimti save ir būti savimi. Jo dėka, aš girdžiu save, matau savo stiprybes ir jomis dalinuosi, jaučiu savo artimus, nes geriau pažįstu save. Juk tik besirūpindama savimi, būdama sveika, mylima, laiminga ir žinanti savo vertę aš galėsiu užkopti ant kito dešimtmečio suplanuotų tikslų kalno. O tada dar garsiau nei šiemet sušukti – aš esu laiminga, nes gyvenu savo gyvenimą!!Aš vertinga, unikali, reikalinga, mylima ir mylinti, o svarbiausia esu dėkinga!
Dalintis aš mėgstu, tad ir nuotrauka su gėlėmis neatsitiktinai. Šią savaitę esu paruošusi dovaną (nematerialią) kiekvienai esančiai čia! Sekite naujienas, nes pažadu, kad pradėsite švęsti gyvenimą kasdien!
‼️p.s. egoizmas yra pati sveikiausia žmogaus būsena! Priešingai nei egocentrikas! Prisimink tai, jei kas apkaltins tave buvimu egoiste! Juk tai sveikiausia, ką gali pasirinkti.
(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *