Apie meilę sau

Aš pradedu skambėti

Ši savaitė buvo absoliučiai tokia, kokia ši nuotrauka☀️

Ji man apie laisvę! Laisvę būti savimi ir priimti save su viskuo, kas manyje ir aplink mane ?

Per savaitę kelioliką valandų produktyvaus pokalbio. Pokabio su savimi, artimu žmogumi, seniai matyta drauge, naujai sutikta kolege, artimu sielai žmogumi ?‍♀️

Jaučiausi truputėlį pakilus nuo žemės ?Buvo du sunkiai įveikiami galvos skausmai. Pirmas po dienos be kavos ☕️ Antros po akistatos su savimi ?

Pirma savaitė iš #30dienubemiltuircukraus jau praėjo. Ir tas pojūtis nuostabus. Jis ne apie svorį, jis apie būseną ir laisvę propaguoti tai, kas jau 11 metų yra mano gyvenimo būdas. #Atradimusavaitgalis metu išgirdau, kad dieta yra mūsų gyvenimo būdas, ir jei vieno ar kito sprendimo negalėsi propaguoti kasdien, tai geriau nepradėk ? Mūsų organizmui kasdien reikia angliavandenių, riebalų ir baltymų, kad vyktų įprasta medžiagų apykaita, o kartu su ja ir detoksikacija. Šis procesas yra mūsų organizmo sistemos dalis ir neverta jo keisti radikaliai į žalius kokteilius ar grikius, etc. Pasekmes turbūt žinome kiekviena, tik vis pamirštame!

Tikiu, kad niekas gyvenime nevyksta šiaip. Būtent per šią savaitę 2 kartus išbandžiau jogą. Pirmas kartas SMART FOOD Living organizuoto savaitgalio metu, antras šiandien oro jogoje. Matyt, ateina tas laikas, kai išsiugdžiau kantrybę ir galiu pradėti ieškoti savo ašies. Nors gal nepradėti, o tęsti su naujomis jos pažinimo formomis?‍♀️O dar jaunatis ir Kinų Naujieji metai. Aš sakau, viskas vyksta su tikslu!

Savaitė, kai apsilankiau pas osteopatą, dantų gydytoją bei susiplanavau sekančius vizitus, man parodo, kad aš galiu rūpintis ne tik kitais, bet ir savimi ?Kada tu tai numatei?

Jausmas nepatirtas, pirmu žvilgsniu nesufokusuojamas, bet jis apie tai, kad aš galiu būti tokia, kokia noriu, leidžiu sau skirti laiko naujam gimimui su plačiai atmerktomis akimis, kurios parodo, kad tiek, kiek aš dabar turiu yra pagal mane ir man. Esu sau už tai dėkinga! Gyvenimas yra daug paprastesnis, nei atrodo, o styga, kuri yra pertempta, tiesiog negali skambėti ?

Aš pradedu skambėti! ?

(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *