Apie meilę sau

Atrask SAU tinkantį gyvenimo būdą ir būsi laimingas!

Prieš 12 metų buvau mergina baigianti mokyklą. Nuotrauka neleidžia meluoti, šypsena plati, nuoširdi. Sveikata nesiskundžiau, draugų turėjau, nekompleksavau dėl pilvo ar plačių žandų! Pusryčiams valgiau sumuštinius su dešra, vakarais sukirsdavau koldūnų, vištienos kulšelių su batonu. Sporto nemėgau ir buvau tiesiog jam alergiška
2009 metais atvykau į Vilnių. Jaučiausi vieniša, draugų nebuvo, mokslai atėmė visą dėmesį ir mamos kepsniukai nebeteikė tiek džiaugsmo! Supratau, kad gyvenimo būdas, kurį gyvenau Plungėje, nebetinka Vilniuje.
-20 kg per metus. Žmonės gatvėje su manimi nesisveikino! Nusikirpau plaukus ir tikrai atrodė tapau kitu žmogumi. Nauji žmonės, galimybės, kartu ir pagundos. O tada ir didžiuliai kraštutinumai. Valgydavau labai mažai, normalų maistą turėjau tik pietų metu. Pusryčiai buvo sūrelis, vakarienė traputis. Kai atsuku laiką atgal, suprantu, iš kur tos sveikatos probelmos.
Visa tai atnešė ir priklausomybę svarstyklėms. Taip, svarstyklėms. Kasdien daugelį metų ryte sverdavaus ir skaičiuodavau gramus. Kol vieną kartą pasakiau, stop, tu ne to verta, tu ne svoris, tu kūnas ir siela, kuri nori gyventi sveikai, užtikrintai ir laimingai.
Dabar 5 metai, kai svoris nebėra mano baubas. Aš supratau, kad tik klausant jo ir turint balansą, aš jaučiuosi geriausia.
Taip atsirado sportas, kad ir koks minimalus, bet buvo ir yra. Medžiagų apykaitos greitinimas daro savo.
Atsirado subalansuotas maistas. Jokio kalorijų skaičiavimo, o domėjimasis, kas su kuo tinka, kas nedera! Taip gimė nauji skoniai, aistra maisto degustavimui.
Supratimas, kad mano kūnas yra mano namai, todėl šiukšlių jam nereikia. Noriu darnos, todėl klausau, ko jis nori. Jei nori picos valgau, jei nori pyrago skanauju! Kai leidi sau viską, supranti, kad daug ko iš tikro nenori, atsirenki geriausius, skaniausius ir naudingiausius.
Balansas yra tas žodis, kurio linkiu visoms, kas keliauja savo kūno meilės link! Mylėti save, tai duoti sau visko, ko nori, bet su geriausiais linkėjimais. Dabar pastebėjau, kad paskutinio maisto buvimas iki 17 val. ir geras miegas, lengvas sportas, dėmesys mėgstamai veiklai yra mano balansas! Kokių jūs turite patirčių keliaudamos savęs pažinimo link?
(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *