Apie meilę sau,  Koučingo tekstai

Greitas būdas įveikti savo baimes ir judėti į priekį!

Ar kada pagalvojote, kad baimė yra gėris? Gėris, kuris mus apsaugo, mums apie tai dar net nepradėjus galvoti. Pavojaus atveju, mūsų raumenys jau žino kokį veiksmą atlikti, kad liktume sveiki Peršasi išvada, kad su baimėmis galime susidraugauti.
Baimė susimauti, baimė būti nesuprastai, baimė nusišnekėti, baimė būti atstumtai, baimė viešai kalbėti, baimė nepateisinti lūkesčių, baimė išsakyti savo mintis, baimė sukurti produktą ar paslaugą, kurios niekam nereikės. Galėčiau dar vardint, bet sudėjau pagrindines, kurias girdžiu iš savo klientų Tad pradedeme!
Surašyk visas baimes su kuriomis per pastarąsias savaites susidūrei. Išrykiuok jas ir nuspręsk nuo kurios nori pradėti.
Suprask ir pažink savo baimę. Apie ką ji papasakotų, jei pasisodintum ją šalia savęs.
Kokia patirtis ją suformavo? Kas tuo metu įvyko, kaip jauteisi. Apgalvok viską, nes tikrai su šia baime negimei. Ji susiformavo iš aplinkos. Girdėtos istorijos, patarimai, įsitikinimai, visai tai sluoksnis po sluoksnio suformavo turimą baimę.
Padėkok savo baimei, tiksliau paklausk savęs, nuo ko tavo baimė tave apsaugo, ką gero suteikia? Išgirsk tai!
Susitark su savimi, kiek dar nori gyventi su šiuo baimės jausmu? Gal jau atėjo metas ją paleisti ir numatyti pirmuosius žingsnius, kurie įprasmins tave. Atsakymas gali būti, kad dar nori su ja pabūti. Nusimatyk laiko tarpą: kiek ilgai joje būsi?
Primink sau, koks tavo didingesnis tikslas ir prasmė, kurį baimė užgožia. Tai tavo kelrodė, visada sau apie tai primink!
Vienintelis laikas, kuris yra, tai čia ir dabar. Verta konsentruotis į tai, nes daugiausia nuveikti galime šiuo momentu.
Šlifuok, ugdyk savo gebėjimus, tapk profesionalu savo srityje, tai tavo turtas, kurio niekas iš tavęs neatims.
Rūpinkis savo kūnu, mokykis jį atpalaiduoti, nes jis pirmasis reaguoja į baimes. Išmokus jį atpalaiduoti, baimės akys sumažėja amikirksniu.
Paklausk savęs, koks pirmasis žingsnis, kurį gali padaryti dar šiandien link savo tikslo įgyvendinimo. Mažas, didelis, vidutinis, visai nesvarbu koks, svarbu, kad jis įvyktų. Juk viskas atrodo neįmanoma iki tol, kol nepadarome
(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *