Apie meilę sau,  Koučingo tekstai

Knygos, knygos, knygos! #bent15puslapiu

Knygos, nuo kurių prasidėjo mano pažintis su mūsų pasąmonės galiomis, koučingu, pozityviu mąstymų ir mūsų vidinių resursų gausa, man yra dovana. Ryt popietę leisiu Vilniaus Knygų mugėje, kuri šiuos metus pasitinka su Jono Meko mintimi „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“. Man, kaip koučeriai šioje vietoje norisi sakyti „Gyventi NORIU be formulių, NORIU būti atvira“. ?

Tuo atvirumu pirmiausia noriu dalintis su savo skaitytojais, kurie kasdien auga, ieško, atranda, kartais praranda, o tada vėl kyla ir gyvena savo gyvenimą be formulių.

Bet ne apie formules aš šiandien❣️Šiandien noriu pasidalinti knygų sąrašu, kuris man labai svarbus. Jis mokė, state, lipdė, klijavo, atrado, augino ir puoselėjo mane įvairiose gyvenimo situacijose. Turbūt jau supratote, aš šiandien apie širdies knygas, kurias skaitant supranti, kad viskas yra tavo rankose, tad puikiausias metas imti svajoti, norėti ir daryti yra dabar. Juk mes esame savo ateities priežastis ?

?Apie šias knygas-dovanas neišsiplėsiu, noriu, kad atrastumėte tai, kas jums labiausiai surezonuos, ir galėtumėte mėgautis kiekvienu puslapiu! Gero skaitymo linkiu su šiomis knygomis:

?Antoine’o de Saint-Exupéry – Mažasis princas
?Paulo Coelho – Alchemikas
?Rhonda Byrne – Paslaptis
?Irvino D. Yalomo – Kai Nyčė verkė
?Oprah Winfrey – Mano gyvenimo atradimai
?Thich Nhat Hanh – Kur auga lotosai
?Daniel Kahneman – Mąstymas greitas ir lėtas
?David D.Burns, M.D. – Geros nuotaikos vadovas
?W. Timothy Gallwey – Vidinis teniso žaidimas
?David Eagleman – Brain
?Gary Chapmanas – Penkios meilės kalbos

Ryt nuo 13 val. Būsiu Pasaulinės lyderystės stende, tad, jei kas būsite tuo metu knygų mugėje, užsukite pasilabinti ir pasidalinti mugės laimikiais. O aš baigusi savanorystę keliausiu pirkti šių didžių gėrių bei pasilabinti su autoriais:
?Vaivos Ryšktaitės – Lizos butas ?Hesse – Stiklo karoliukų žaidimas ?Kristinos Sabaliauskaitės – Petro Imperatorė ?Viktoro Franklio – Žmogus ieško prasmės.
Būtinai ieškosiu stebuklų ir mažajam skaitytojui. ?Pelėda Drūlija jau saraše!!! Gal turite ir jūs rekomendacijų?

(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *