Apie meilę sau,  Koučingo tekstai

Mamų (ir ne tik) pasirinkimai. Kalta ar laiminga?

Prieš porą savaičių įžengusi į savo kosmetologės kabinetą pasakiau: žinai, aš jau grįžtu į save. Mano pečių juosta nusileido, miegu gerai ir daug, daugiau šypsausi ir jaučiuosi santykyje su savimi.
Beveik 2 mėn. mūsų namuose yra auklė, kuri dienas leidžia su Leonardu. O aš dienas leidžiu su savimi. Nežinau ar esu turėjusi tokį laiką, kad galėčiau skaityti knygą, eiti į filmą, neskubėdama valgyti ar aplankyti visus gydytojus
Žinoma, pažintį su savimi vis numesdavau į šalį, sakydama, kad dar ne laikas ir ne vieta. Prieš metus tas laikas atėjo su šiomis mintimis: “Nustojau iš savęs reikalauti. Reikalauti būti geriausia mama, žmona, geriausia rašytoja ir t.t. Leidau sau atsipalaiduoti nuo minties, kad aš būdama mama, būtinai turiu kažką ir kito veikti. Arba veikdama kažką kitą, teisti save, kad esu tuo metu ne mama. Visa tai kūrė manyje pasimetimą, jaudulį ir nepasitenkinimą savimi. Dabar aš leidžiu sau būti mama ir nieko iš savęs daugiau nereikalauti. Mėgaujuosi tomis akimirkomis ir jas dedu į savo atmintį. Užsiimdama kita veikla, nebeteisiu savęs dėl to, kad esu bloga mama. Tuo metu aš leidžiu sau daryti tai, ką noriu. Tai tikrai mane išlaisvino. Juk aš pati renkuosi, kaip noriu jaustis ir ką noriu veikti vienu ar kitu gyvenimo etapu.”
Buvau sau įsivardinus, kiek tai truks. Žinojau ir kokia visa to prasmė. Žinau ir savo atostogų prasmę, kuriose esu šiuo metu. Noriu savo kūną pažinti būsenoje, kai jis veikia vedamas ne mano sąmonės, o tada, kai klausosi pasąmonės. To man reikėjo, kad pažinčiau save, išgirsčiau, kas beldžiasi iš vidaus ir atrasčiau savo lobyną, kurį buvau užspaudus.
Atostogų etapas su pradžia ir pabaiga! Jaučiu, kad ji jau visai šalia, nes užduočių knyga kasdien pilnėja, svajonės virsta tikslais ir vaizdas ryškėja, kaip senovinėje laboratorijoje. Po truputį, bet taip autentiškai ir tikrai manasis.
Man pauzė – tai dovana sau, pasirinkimas, kurį priėmiau asmeniškai jausdama, kad man jo norisi. Ir visai nekreipdama dėmesio, kad darau ne pagal standartą ir atsisakau tokių gerų darbo pasiūlymų. Geriausia vieta būti yra dabar, o dabar būnu tame, kad išsaugočiau save!
(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *