Apie meilę sau

Moteris – cikliška

Turbūt ne kartą ir ne du per dieną pajunti jėgų stygių arba priešingai didžiulį jėgų amplūdį ?
Baigiantis 4 karantino savaitei, tokius svyravimus jaučiu vis dažniau. Jaučiu mažiau jėgų į savaitės pabaigą, nei jos pradžioje! ?
Dar būna ir taip, kad norėdama tvarkytis namus, paimu šluostę ir jaučiu, kad gerų geriausia ką galiu padaryti, tai padėti atgal ?Jėgų tvarkytis nėra.
Bet ateina tokia valanda paroje per kurią visi indai išplauti, vonia sutvarkyta, lovos paklotos, namai iššluoti, skalbiniai skalbiami, kiti džiaustomi, spintos tvarkomos. Būna taip?
?Mes moterys esam cikliškos būtybės. Ir geriausiai mūsų kūnai, protas jaučiasi tada, kada ir gyvename tame cikle t.y. atsižvelgamos į jį.
?Nepykite ant savęs, jei žadėjote tvakytis namus, o šią valandą norite tik gulėti ir skaityti. Ta piko valanda, kada jėgos sugrįš tikrai ateis ir darbų padarysite daugiau ir kokybiškiau.
?Išgirskite save, ko šiuo metu norite. Poilsio, miego, maisto, kavos, pokalbio etc. Kai tai duosite, energijos talpa bus papildyta ir veikimas bus sklandesnis.
?Moteriškas ciklas su visais savo pliusais ir minusais taip pat turi būti jūsų išgirstas. Tikrai žinote, kada ir kokią dieną yra slogesnė nuotaika, kada pykina, o kada pykstate. Priimkite tai ir padėkite kūnui su tuo susitvarkyti. Norisi poilsio ir skanaus maisto ?Leiskite sau, o ne bauskite.
?Energijos kreivė per dieną kyla ir leidžiasi taip pat cikliškai. Stebėkite save ir svarbiausius, aktualiausius darbus darykite tada, kai energija bus pike. Laimėsite daugiau, nei darydamos tai per prievartą!
?Pažindamos save, pažinsite ir savo aplinką. Vaikus, vyrus, artimuosius. Jie lygiai taip pat gyvena savame cikle, kuris kyla, leidžiasi. O kai gerbi save su visais savo pliusais, minusais, natūraliai tą pagarbą atiduodi ir šalia esančiam.
Ir taip, šį laikotarpį apie tai kalbėti svarbu, bet dar svarbiau girdėti ir veikti ? Man miegoti norisi daugiau nei įprastai, tad aš gydausi miegu. Kasdien einu miegot iki 23 valandos ir keliuosi apie 7:30.
8-9 val. miego man yra būtinybė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *