Apie meilę sau

(Ne)vienintelė mama – kas tai?

Klausimą,  kodėl savo rašomą puslapį ar Instagram vedu su (ne)vienintelemama pavadinimu, gaunu kaskart susipažinus su nauju žmogumi, ar pristatant save. Noriu šiandien, kad ši trumputė isgorija pasiektų ir Jus. ?‍♀️

Rašyti mėgau nuo vaikystės. Smagiausios būdavo literatūros ir istorijos pamokos. Kur daug veiksmo, personažų, taisyklingos kalbos ir datų. ?Gimus Leonardui kone metus kasdien stumdydama vežimą galvoju kuo aš galiu būti naudinga pasauliui? Pasauliui, kuris greitas, kitoniškas, o aš uždaryta mažame narvelyje dienas leidžiu ant sofos, grindų ar šaldama per pusnis stumdydama vežimą. Ir vieną dieną (net žinau kurioje mano vaikštinėjimo maršruto zonoje) toptelėjo mintis, kad aš galiu dalintis savo istorija su kitomis mamytėmis, moterimis, kurios gal neturėjo galimybės dalyvauti kursuose, seminaruose, gal neperskaitė tiek knygų ir neturi galimybės lankytis pas tikrai profesionalius gydytojus. Aš galiu joms perteikti tai, kas man padėjo įveikti pogimdyvinę depresiją, galiu dalintis skaniais greitais patiekalais, galiu pasakoti apie mažųjų ritualus, dienotvarkes ir kitus motinystės metu aplankančias galimybes. Tuo metu supratau, kad tai bus puikus būdas man pačiai išlaisvinti save ir laikas save pažinti geriau. ?

Tai atvedė ir į koučingą, nes dažnai buvau tas žmogus pas kurį ir kolegos, draugai ar pažįstami stoja į eilę patarimams gauti! Supratau, kad ne patarimais aš jiems padėti galiu, o žinių kaupimu ir jų pasidalinimu! Taip po truputį gimė ir pavadinimas, kuris sako, kad as esu vienintelė mama savo vaikui, kaip ir bet kuri kita mama yra vieninteė savajam! Bet tuo pat metu aš esu nevienintelemama šiame pasaulyje, todėl viskas kuo dalinuosi bus naudingiausia, kai kiekviena iš mūsų atsirinks tai, kas jai svarbiausia ir artimiausia. ?Žinoma, didžiausia laimė, kad kiekviena vienintelė mama yra kūrėja šio pasaulio stabuklų?. Pavadinimu šiuo tikiu ir tikėsiu kasdien, kol jūs skaitysit ir bent viena mamytė šioj žemėj atras čia tai, ko niekur nebuvo radus, o tai jai to reikėjo! Ačiū, kad esat ir palaikot! ??

 

(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *