Apie meilę sau

Pažintis iš arčiau

Vieną eilinį vakarą, leisdama laiką Linkedin, pamačiau moterį, kuri spindėjo ir taip tikėjo, tuo ką kalba, kad aš nejučia pasijaučiau laiminga. Ji kalbėjo apie mano svajonę, tiksliau ji priminė man, mano svajonę! Ugdyti žmones, dalintis ir būti entuziaste ten, kur kitiems atrodo tamsu. Tą pačią akimirką užsiregistravau į koučingo kursus ir nekantriai jų laukiau.
Tai buvo prieš dvejus metus. Na, o šią savaitę atidaviau visą reikiamą medžiagą naujam koučingo sertifikatui gauti.
Ką tai reiškia? Ogi tai, kad mano svajonė, virto noru. Noras peraugo į tikslą. Tikslą susiskaidžiau į žingsnius ar veiksmų planą ir kasdien bent po milimetrą keliauju būti žmonių ugdymo profesionalė.
O tas kelias toks įdomus, kad kartais negaliu patikėt, jog tikrai viskas taip vyksta. Uždarai duris, atsidaro langas, ką čia langas. Atsidarė šimtai neįtikėtinų langų su tūkstančiais galimybių! Vadinasi, net vienas kryptingas žingsnis geriau, nei tūkstantis be krypties ❤️
Mentorystė, koučingas, Pasaulinė lyderystės konferencija – sritys auginančios man sparnus. Ir čia aš vadovaujuosi posakiu, kad taip, aš galiu susimauti, bet, o kas jai aš skrisiu ❤️❤️❤️ Panašu, kad taip ir bus!
Taigi, esu tas žmogus, kuris padės nueiti jums ten, kur jūs norite ir pažadu, kad apšviesiu tas vietas, kuriose glūdi jums reikalingi atsakymai. Būsiu su jumis atvira, ši jūsų kelionė bus tokia nuostabi ir išskirtinė, kad po jos gyvensite SAVO ir niekieno kito gyvenimą. Visi gali gyventi savo gyvenimą. Gali ir tu.
Kviečiu jus Online pokalbiui prie kavos ar arbatos puodelio. Rašykite ar skambinkite kontaktų skiltyje nurodytu telefonu ar žinute. Juk mažas žingsnis keičia gyvenimą ?
(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *