Apie meilę sau,  Koučingo tekstai

Šypsena veide yra kiekvienos moters svajonė. Bet gal tai gali būti ne svajonė, o kasdienė realybė

Priminkite sau ir aplink esančioms moterims šiuos dalykus
Kasdien bent iki pusvalandžio skirkite laiko veiklai, kurią darant dainuoja širdis. Tai veikla, kuri jus įprasmina ir jūs jaučiatės save realizavusi. Visai nesvarbu ar tai mezgimas, buvimas su vaiku, mokymų peržiūra, maisto gamyba! Tinka viskas, kas priverčia šypsotis, o po jos jaučiate energijos padidėjimą! Kas tinka draugei, nebūtinai tiks tau!
Skirk laiko savo kūnui! Mankšta, ėjimas, maudynės, šaltas ar karštas dušas, veido, plaukų kaukės, savimasažas, geras maistas. Tu pati žinai, ko labiausiai ilgisi tavo kūnas. Gal tai tiesiog drybsojimas lovoje. Kas tinka draugei, nebūtinai tiks tau! Prisimink tai ir pagaliau išgirsk save.
Planuokis savo laiką. Susiplanuok savaitės maisto meniu, darbus, valandas sau, kur veiksi tai, ką nori ir kur širdis dainuoja. Laiką, kada skaitysi mėgstamą knygą. Gal tai rytas, kol visi dar miega? Gal ieškai laiko filmui, pasimatymui ant pagalvėlių su vyru!!! Viskas tilps į savaitę, dieną, valandą, minutę, jei aiškiai žinosi, ko nori ir kada tai atliksi! Kas tinka draugei, nebūtinai tiks tau! Prisimink tai ir įgyvendink.
Kasdien skirk dėmesio savo darbams, kuriuos atlikai per dieną. Taip pamatysi, kokia nepakartojama, daug gebanti, galinti, pasiekianti esi! Dėkok už viską, kas priklauso nuo tavęs ir už tai, ką pasaulis tau suteikia. Tu to verta.
Atsirink žmones su kuriais tau gera bendrauti. Toksinius santykius palik praeityje. Kurk aplink save pozityvių, bendruomeniškų, palaikančių žmonių draugiją ir pati būk jos dalimi. Pamatysi, koks tai gėris.
Užmiršk kontroliavimą! Leisk gyvenimui vykti, o jis tave apdovanos. Tu jausiesi laisvesnė, pailsėjusi, žvali, ir sakyčiau nustebusi, nes viskas, na gerai, labai daug dalykų, gali vykti ir be tavo įsikišimo. Tą laiką skirk augimui ir savęs pažinimui.
Pradėk nuo mažų žingsnelių. 3 dienų planas, kaip nori, kad būtų, jau yra planas, kuris veiks, jei pirmą žingsnį atliksi šiandien. Kasdien žinok, koks sekantis žingsnis!
(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *