Klientų rekomendacijos

Klientų atradimai po susitikimų su manimi!

Aš laiminga, kai mano darbas įgauna pagreitį ir klientai mato ir jaučia pasikeitimus. Džiaugiuosi galėdama pasidalinti šiais žodžiais, kurie primena, kad einu ten, kur man duota daugiausi ❣️

“Airida yra ir buvo tas žmogus, kuriam galiu atsiverti. Koučingo sesijų metu įvyko didžiulis išsipasakojimas, o svarbiausia išgirdimas savęs. Įvardinau daug svarbių sau dalykų, kuriuos dabar imu ir įgyvendinu. Atrodo sąmoningai vieno ar kito žingsnio net nesirenku, bet pasąmonės galia veda į vienus ir kitus mano norimus pasirinkimus. Esu dėkinga už laiką ir tai, kad daug dalykų dabar vyksta taip, kaip gali geriausiai!!” (Giedrė).

Šiuo metu gyvenu kryptingame augime, tad jei nori ir tu augti, kaip moteris, mama, darbuotoja, žmona, etc. mums pakeliui!

?Teikiu asmenines karjeros koučingo sesijas, kuriose telpa viskas nuo pašaukimo radimo, pasiruošimo darbo pokalbiui, motyvacinio ir CV rašymo bei bendro gyvenimiško balanso. Telpa viskas apie ką yra mūsų kasdienis gyvenimas, kad jaustumėmės gyvenančios pilna širdimi, kuri žydi ir dainuoja! Aš čia tam, kad visi dirbtų darbus, kuriuose yra laimingi! Išdrįsk skirti laiko sau, kuris atvers tavo tikrojo gyvenimo duris ?

(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *