Asmeninio augimo sesijos,  Mano paslaugos

Paslaugos: Asmeninio augimo sesijos

Esi moteris, kuri viską gyvenime darė ir daro teisingai? Na bent jau pagal kažkieno nustatytas ribas ir norus. Sakyčiau puiku!!! Bet iš tiesų viduje jauti, kad iki pilnos laimės kažko trūksta.

Trūksta namuose, šeimoje, karjeroje, santykiuose. Tų sričių, kuriose jaučiamas stygius gali būti ir daugiau, ir mažiau. Visiškai nesvarbu, kur tą stygių jauti šiuo metu, o, man, juolab, nesvarbu tau 20 ar 60 metų. Šiandien yra geriausia diena, kurioje gali veikti ir pirmuosius žingsnius atlikti, kad gyventum savąjį gyvenimą!!!

Tu to verta! – sakydavo vienoje iš reklamų. Aš pasistengsiu, kad TU sau tai primintum kasdien!

 

TU UNIKALI, REIKALINGA, MYLIMA IR MYLINTI, SVARBI!

Asmeninio augimo sesijos – tai raktas į kokybišką ir pilnavertį gyvenimą čia ir dabar, nes:

  • dabar yra pats geriausias laikas atsigręžti į save ir pamatyti, kas iš tiesų Tu esi, ko nori ir kaip gali savo rankomis viską pasiekti.
  • dabar puikus laikas išgryninti savo viziją ir gyvenimo misiją, kad jaustum stabilų pagrindą sau po kojomis, kad ir kokios vėtros norėtų tave sustabdyti, Tu neparkluptum.
  • kada, jei ne dabar išsigryninsi gyvenimo tikslus (tiek asmeninius, tiek karjeros), ir susidėliosi aiškų kelionės žemėlapį iki jo.
  • šiandien atėjo laikas paleisti įsitikinimus, baimes, kitų žmonių norus, nes tik Tu žinai, kokia turi būti tavo diena. Visa kita tik kitų iliuzija ir praeities pėdsakai, kurie, kaip inkarai, tempia žemyn.

 

TU ŽINAI SAVO VIZIJĄ, MISIJĄ, TURI AIŠKIUS TIKSLUS, JUOS ĮGYVENDINI, GYVENI NORIMAME POKYTYJE IR ESI LAIMINGA!

-Ar esi pasiruošusi tikrajam savęs pažinimui?

– Jei taip, aš lauksiu tavo žinutės ar skambučio, kad galėtum keliauti savęs pažinimo ir įgalinimo keliu.

airidaruibyte@gmail.com

@nevienintelemama

8(659) 62 177

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *