Koučingo tekstai

Pažintis su vidiniu kritiku

Dvi dienos praleistos kalnuose, o tiksliau slidinėjimo batuose, patvirtino tai, koks svarbus yra vidinis mano žaidėjas, arba kitaip mano vidinis kritikas ?

Supratau ir patyriau tai savo kailiu, kas aprašoma knygose. Jose rašoma, kad žmogus gali daug, bet sukuria sau priešininką ?Pagrindinis priešininkas-mano abejonės, nepasitikėjimas savimi ir nerimas. Išmokus žaisti vidinį savo žaidimą, ir išorinis einasi kaip iš pypkės?

Norint keliauti pergalės link ir įveikti kalną, svarbiausia – nepersistengti. Savo kailiu pajutau, kad momentai, kai pasitikiu savimi ir nusiteikiu geram epizodui, būtinai taip ir įvyks. Vadinasi, ir toliau noriu išsiugdyti tinkamą psichologinį nusiteikimą, kuris nekritikuoja, o tiki ir padeda judėti pergalės link ?

Kai geriau pagalvoji, tokia paprasta tiesa, kad viskas prasideda nuo mūsų ir visi keliai veda tik į mūsų tikslingą augimą. Baimės akys gali būti didelės, bet gali jų ir nebūti, jei apie tai negalvosi, o leisi procesui vykti ir savęs nekrikuosi. Galim save kelti į viršų arba smugdyti. Tai absoliutus mūsų pasirinkimas, tad dabar pats geriausiais laikas tai ir daryti su savimi visose kasdienėse situacijose ❤️ Pasirodo galiu daug daugiau nei galėjau įsivaizduoti vakar ryte! Kaip nuostabu tai patirti ir keliauti kasdien ?

TĘSINYS:

Kada paskutinį kartą pagalvojai, kad nauja sporto šaka, naujas karjeros kelias ne tau? Aš tai prieš kelis mėnesius. Radau darbo skelbimą, kuris mane labai sudomino, bet vidinis kritikas sako, ne tai dar ne tau, tu dar ne tokia ? Timoty Gallwey savo knygoje “Vidinis teniso žaidėjas” labai detaliai pasakoja apie tai, kaip veikiame save per savo vidinį kritiką ir netenkame galimybės išbandyti nepatirtų dalykų! O dalykus, kuriuos bandome ir jau darome dažnai, atliekame save kritikuodami taip prastindami rezultatus ?

Šioje knygoje yra aprašoma situacija, kai treneris mokiniams aiškina kaip daryti vienokį ar kitokį veiksmą. Jis pasakoja, instruktuoja, mokiniai bando atkartoti. Rezultatai geri, bet nedžiugina?

Minėjau, kad prieš kelias dienas pradėjau mokytis slidinėti. Treneris važiuoja priekyje manęs rodo veiksmus, o aš juos atkartoju. Žodžių mažai, rezultatai puikūs! Lengvai imu ir viską atkartoju. Timoty knygoje tai mini, kaip geriausius rezultatus kuriantį mokymosi būdą ?

Mamos, darbdaviai, mokytojai, o gal ir visi mes žmonės mėgstama pasakoti, kaip atlikti vienokį ir kitokį veiksmą. Gavus tokį pavyzdį pasidaro aišku, kad geriau savo darbu, atliktu veiksmu arba palaikymu būti šalia tų, kurie mokosi. ?

(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *