Koučingo tekstai

Atrask savo FLOW būseną

Vaikystės žaidimai kieme su draugais atrodo trukdavo amžinybę, kurioje dingsta laikas Kada paskutinį kartą tai pajutai?

Šiandien tęsiu įrašų ciklą, padėsiantį geriau pažinti save ir atrasti savo tikrąjį pašaukimą ?

Būsena apie kurią kalbėsiu man labiausiai asocijuojasi su vaikyste. Ten vykdavo viskas taip lėtai, skaniai, kvapniai ir taip saldžiai saldžiai. Būdavo akimirkų, kad atrodo tik išėjai į lauką, o mama jau šaukia vakarienės. Kaip? Kaip įmanoma nepajusti prabėjusių 9 val.? ?

Pasirodo įmanoma tai pajausti ir dabar. Geriau pagalvojus, tikrai rasite tokius momentus ir per pastaruosius kelerius metus įvykusius jūsų gyvenime. ✔️Buvote veikloje, kurioje reikalingas jūsų atidumas, konsentracija, kur nežinojimas susipina su kompetencija, dingsta laikas, turite aiškumą, ir matote tai, kas tuo metu gimsta. Tuo metu esate produktyvus ir jaučiate didžiulį pasitenkinimą.

♦️Kada paskutinį kartą buvai, vadinamoje FLOW būsenoje? Kokia veikla tuo metu užsiėmei? Ką darei, kas buvo svarbu? Kaip gali šią būseną pasitelkti, kad kasdien jaustum tą jausmą?

♦️Atsakyk į šiuos klausimus ir susipažink su tuo jausmu, kurį tikrai, be jokios abejonės, esi patyręs, bet negalvojai, kad tai gali būti atsakymas į prasmės klausimą. Juk prasmė yra tai, kas vyksta šiandien, vadinasi tu gali ją susikurti!

p.s. aš absoliučiai FLOW būseną patiriu rašydama, gamindama maistą, puošdama namus ir laukdama svečių! Man tai vietos, kur aš esu ties savo kompetencijų ir nežinojimo ribos, kur aiškiai žinau, ko noriu ir produktyviai keliauju tikslo link! Pasitenkinimas yra garantuotas ❤️ Stebėkite vaikus, jie kasdien po kelis ar kelioliką kartų yra FLOW būsenoje ? Neveltui sakoma, kad jie geriausia mūsų mokykla! 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *