Koučingo tekstai

Būdas, kuris padės kasdieną paversti prasminga, net ir šių dienų aktualijų kontekste!

Šią šventinę savaitę visus aplankė dvejopi jausmai! Džiaugsmas, kad turime savo tėvynę, esame jos dalis ir galime ją kurti iš širdies
Liūdesys, kad pasaulinė stichija atėjo pas mus ir kartu atnešė didžiulią nežinomybę, jaudulį. Absoliuti nežinomybė ir kantrybės ugdymas, kad vyktų visuotinis tikėjimas, jog susitelkimas mus visus išgelbės
Aš pastebėjau, kad šiose dienose daug kas kalba apie tai, kaip reikės išbūti namuose tokį ilgą laiką, kaip būti su vaikais 24 val. per parą, kaip nesipykti su artimiausiais būnant ištisai kartu??? Klausimų daugiau, nei atsakymų! Bet ar tikrai?
Turiu vieną svarbų patarimą, kuris gelbsti tokiose situacijose!
Atraskite kiekvienos dienos prasmę. #atraskprasmekasdien Prasmę kasdienėje veikloje su vaiku, vyru, pačiu artimiausiu ir svarbiausia savimi!!!
Įvardinkite sau, ko siekiate buvime su vaikais ar vieni namuose? Kažkas didesnio už to slypi. Tai sau primindami, kasdienius sunkumus praeiti bus ženkliai lengviau.
Tai įsivardinus priminkite sau, kad gyvenimas prasmės neturi, ją turi tik kasdiena, kurią jūs dabar ir kuriate. Tai reiškia, kad nedejuoti, neverkti, nesigailėti savęs ir aplinkos reikia, o tiesiog žmogiškai būti galimame kontakte suradus šios dienos prasmę!
Minčių daug, jas norisi sudėti kuo aiškiau ir svarbiausia, kad būtų naudinga!!! O šis prasmės uždavinys tikrai padeda net sunkiausiose situacijose, kai jėgos apleidžia ir norisi šaukti! Mamos, auginančios vaikus man pritars, kad turėti kokį gelbstintį ritualą kasdienoje tiesiog privalu! Linkiu ramaus, turiningo, prasmingo, o svarbiausia atidaus sau ir artimui savaitgalio.
(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *