Koučingo tekstai

Ką apie tave sako tavo artimieji? Kas tau sekasi geriausiai?

Kiekvienas esame tikras stebuklas. Kiekvienas esame unikalus, vertingas, reikalingas, mylimas ir mylintis. Kiekvienas einame savo keliu ir darome tai, kas mums tinka ? Nors gal ir ne visai taip ?

(ne) Kiekvienas einame savo keliu ir darome tai, kas mums tinka ir patinka. Pavyzdžiai būtų tokie:

Jūratė kasdien dirba parduotuvės vadove, o vakarais gamina skaniausius sveikuoliškus saldumynus ir jais džiugina artimųjų skrandžius. Tada ji atgyja, nurimsta ir yra laimingiausia kepėja pasaulyje ???

Jonas dienomis yra CEO, o vakarais yra linksmiausias, sumaniausias savojo naminio vaikų darželio įkūrėjas, kur dainos, šokiai ir juokai liejasi laisvai. Atsipalaidavimas, ramybė ir pilnatvė pagaliau aplanko ir jį, bent jau vakarais ??⚽️

Turbūt aišku link kur judu. Dažnai užsilakstome, priprantame, užaugame ir tiesiog suaugame su savo darbine veikla. Po kurios (aš apie tuos atvejus, kur dirbi tai, kas netenkina) seka nuovargis, nepasitenkinimas, jaudulys, nerimas, o priežasties atrasti kaip nepavyksta, taip nepavyksta ?

Seniai matyta draugė sako, kaip stilingai atrodo tavo apranga ir tavo namai ? Kokio nepakartojamo skonio tavo makaronų apkepas ?Kaip puikiai auklėji savo vaiką ? Tokių ir panašių įvertinimų girdime kasdien, tik jų neįsisaviname! O be reikalo ?

♦️Tad šiandien aš tęsiu apie pašaukimo paiešką. Ir dabar apie tai, kad mums patiems kartais būna sunku rasti atsakymus, kur esu stiprus, ką iš tikro noriu veikti gyvenime?

♦️Nuostabi užduotis yra paklausti savo artimųjų ir draugų, ką jie mato tavyje? Kur tau sekasi gerai, kur esi išškirtinis, ką darai su užsidegimu? ?

Viskas, daugiau nieko. Ir tai visai ne ilgas kelias, juolab, kad tai mažytis darbelis atversiantis dar nematytas galimybes?

(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *