Koučingo tekstai

Kaip pasisempti įkvėpimo?

Laukti geros nuotaikos neverta, ją galime imti ir susikurti! Keisdami savo elgesį, keičiame ir jausmus ❤️ Neatidėliokime veikimo, kurio norime ir kurio vykdymas yra mūsų rankose.

Sekmadienis buvo viena nemėgstamiausių dienų savaitėje. Su tuo gyvenau ne taip ir trumpai, kol atradau tai, kad ši diena yra mano įkvėpimo diena ❣️

♦️Domiuosi man patinkančių asmenybių pasiekimais. Tikiu, kad taip galiu sukurti kažką naujo!

♦️Klausausi mėgstamos muzikos ir šoku taip, kaip tuo metu noriu. Muzikoje slypi galinga energija, kuri skatina įkvėpimą.

♦️Peržvelgiu nuveiktų darbų užrašus, perskaitau parašytus tekstus, peržiūriu nuotraukas. Tai, kas jau sukurta primena, kad visai tai sukūriau pati ir motyvuoja kurti toliau.

♦️Prisimenu savo tikslus, svajones, norus. Vizualizuoju tai, kaip noriu gyventi, kur noriu atostogauti, ką noriu naujo išmokti, kaip noriu puoselėti savo namus! Didėja motyvacija, o su ja ir įkvėpimas veikti!

♦️Stengiuosi kuo daugiau keliauti. Keliauti nebūtinai į užsienį, kartais tai tiesiog kelionė į miesto centrą, į pažintinį taką, ar prie upės. Nauji žmonės, gamta, gera nuotaika yra tai, kas savyje talpina nora veikti ir įkvepia.

♦️Rodau pasauliui savo darbus, savo laisvalaikį, savo kasdienius atradimus, nes žinau, kad bent vienam pasaulio žmogui galiu praskaidrinti dieną ir paskatinti jį išbandyti dar nebandytų dalykų, o man tai jau pasiekimas ir rezultatas.

♦️Šviesios, kūrybai, šeimai, jaukumui ir ramybei tinkančios aplinkos kūrimas yra tai, kas man telpa į žodį namų aura. Ne visi namai ją turi, tad kodėl to nepradėjus daryti sekmadienį ♥️

♦️Knygų skaitymas yra absoliuti įkvėpimo mūza. Laisvė, nepatirti toliai, juokas mintyse, džiaugsmas širdyje. O dabar planuoju keliauti prie klasikinių knygų skaitymo. Jaučiu, kad ten glūdi kūrybinis srautas. Nuo ko rekomenduotumėte pradėti? Galvoju apie Dostojeskį, Hessę ?

Taip atrodo mano sekmadienio ritualai skirti įkvėpimui prieš naują savaitę. Ši diena dar ypatingesnė, nes sekamdienis kartu ir Lietuvos gimtadienis. Dviguba šventė, kurią verta švęsti su ugnele širdyje ?

(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *