Koučingo tekstai

Kaip pradėti savo veiklą, kuri taptų verslu, neturint tam jokių žinių?

Pagal visus aviacijos dėsnius kamanė negalėtų pakilti į orą, bet ji to nežino, todėl kasdien kyla ir skrenda ?

Gal ir mums moterims, verta į tai atkreipti dėmesį ir daug ko nežinant imti ir daryti!
O daryti jūs tikrai norite, bet vis klausiate, nuo ko pradėti, turiu idėją, bet bijau, o jei nepasiseks, jei nepavyks ir aš susimausiu! Tad šiandien apie tai, kaip pradėti, kai turi idėją, bet vis delsi.

?Nutildyk aplinką! Apsupk save tik palaikančiais, motyvuojančiais žmonėmis ir klausykis jų sėkmės istorijų!

?Išgirsk save! Susikurk aplinką, laiką, kuriame išsigryninsi tai, koks tavo tikslas, kaip jo nori siekti, kokių resursų reikės. Kas yra tavo tikslinis klientas, kokią naudą jam suteiksi ir kokią jo problemą išspręsi.

?Atrask žmones, kurie gali tau padėti! Nebūtina būti visų sričių asu. Dabar apstu žmonių, kurie gali tau padėti reklamos, marketingo, produkto kūrimo, pardavimo klausimais. Ieškok mentorių, konsultantų, kurie savo patirtimi dalindamiesi, leis tau keliauti savo keliu ir besąlygiškai palaikys.

?‍♀️Leisk sau klysti ir nežinoti. Domėkis, klausk ir pripažink, kad kažko nežinai. Atsiras, kas padės, nukreips ir svarbiasia priims tave tokį, ir su tokiu rezultatu, koks pavyko.

?Išsiaiškink, ko labiausiai bijai. Kai pažvelgsi tam į akis, tai nebeatrodys taip baisu. Užsirašyk tai, nes rašydamas pamatysi tai dar kitomis akimis.

?Priimk pastebėjimus. Priimti juos naudinga, tačiau ilgai su jais neužsibūk. Jei jie tau atrodo reikalingi, padaryk išvadas, o už visą kitą padėkok ir paleisk.

?Bandyk. Juk nežinai, kaip bus, o kaip bus pamatysi! Jei jauti, kad tai tave kviečia iš vidaus ir gali būti tavo laimės šaltinis, imk ir daryk. Net jei 9 kartus iš eilės nepavyks, stokis ir bandyk vėl, nes vistiek ateis diena, kai pavyks. O tu iš to proceso jausi patį didžiausią malonumą!

Mielosios, pasidalinkite, su tom, kam to ryžto šiuo metu labai trūksta! Būkime viena kitai palaikymas, nes palaikymas yra geriausia valiuta! ♥️
Šią savaitę pratęsiu šią temą ir kalbėsiu apie baimes, kokios jos būna moterims imantis savo veiklos ir kaip jas įveikus pradėti primuosius žingsnius!

(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *