Koučingo tekstai

Kaip prisijaukinti knygų skaitymo malonumą? Maži žingsneliai daro stebuklus!

Kaip prisijaukinti knygų skaitymo malonumą? Maži žingsneliai daro stebuklus!
Lapkričio pabaigoje pajutau, kad šiais metais išnaujo pamilau knygas. Tuo metu buvau perskaičiusi 9. Man tai didžiulis skaičius, nes prieš tai šį skonį atnaujinantį, uoslę pažadinantį ir laiku skraidinantį įprotį buvau pamiršusi
#bent15puslapiu buvo mano rastas “gydymo būdas”, nes planuodama savo laiką, kasdien į dienotvarkę įtraukdavau skaitymo laiką. Dažniausiai tai laikas ryte, kol visi miega, o saulė ima žadinti pasaulį!
Žinoma, buvo dienų, kai to skaitymo nesinorėjo, kai nuovargis buvo didesnis, nei noras skaityti! Kūnas nori poilsio, aš jam jo suteikiu! Esant priešingai būsenai įveikdavau 100 puslapių ir daugiau. Klausyti savęs labai pravartu! Mūsų energijos kreivė praneša, kada esame darbingi, o kada esame poilsio rėžime. Tai išgirdus nebereikia savęs prievartauti
#bent15puslapiu man padovanojo tūkstančius kelionės puslapių. Knyga buvo mano rankinėje, mašinoje, knyga su arbata ir pleduku tapo ryto ir vakaro rutina. Tai dar vienas svarbus momentas šioje kelionėje! Susikurti rutininį įprotį, kuris vis primins, kad laikas pasiimti knygą!
Maži žingsneliai, tai jau pusė didelio kelio! Juk ir mašinos lempos šviečia kelis šimtus metrų į priekį, o ne visą norimą nuvažiuoti kelią. Tad prie naktinio stalelio krauk ne kalną knygų, o pasidėk vieną, kurią nori perskaityti ir nustatyk datą iki kada tai padarysi! Juk be tinkamo šiandien, nebus norimo rytojaus!
Planavimas mažais žingsneliais į priekį!
Rutinos susikūrimas ir puoselėjimas.
Klausymasis savo poreikių ir atliepimas.
Džiaugsmas ir padėka už tai, kad darai tai apie ką svajojai!
Aiškiai išgrynintas skaitymo turinys! Skaitykite tai, ką ko tuo metu norisi, nesilygiuokite su kitais.
Apdovanokite save! Prieš kelionės pradžią, nuspręskite, kaip sau atsidėkosite.
p.s. mano padėka sau turėjo būti koncertas! Hmm šiais metais nepavyks, tad ieškau kuo galiu tai pakeisti! Nors ką čia slėpti, aš jau apdovanojau save kasdien! Laikas skirtas augimui, man didžiausia dovana.
(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *