Koučingo tekstai

Kas yra tavo kitoniškumas?

Ar kada susimastėte, kodėl parduotuvėje yra tiek daug skirtingų rūšių saldainių, sausainių ar pieno produktų? ???Niekas nebando atkartoti to paties skonio, spalvos, kvapo ar išvaizdos. Visi nori sukurti išskirtinį produktą, kuris turėtų pirkėjų ir būtų žinomas, kaip vienas toks pasaulyje❣️

Su produktais kaip ir viskas aišku. Ieškome tų vienintelių, nepakartojamų ir su įsimenamu skoniu ar gerai atpažįstama išvaizda. Visiškai priešingai elgiamės su savimi. Save bandome įspausti pro patį siauriausią rakto skylutę, atiktį kažkieno požiūrį, įsivaizdavimą. Stengiamės pritapti, mėgti tokius pat juokus, filmus, tikėti tik tuo, kuo tiki kiti. Žaidžiama bendrą žaidimą, kuriame visi tampa vieni kitų sekliais. Ir tada pamirštama, kad mūsų kitoniškumas yra mūsų variklis! ?

Būdami kitokie nei visi, išnaudojame savo potencialą, sukuriame geriausią produktą, geriausią savo gyvenimo filmą. Auskaras antakyje, išpažintas Budistų tikėjimas, praktikuojami kvėpavimo pratimai, vaiko auginimas vietoje darbo, darbas iš namų, 7 kalbų mokėjimas, vaiko auginimas be telefono, vaiko auginimas pagal prieraišumo teoriją, viskas kas artima tau yra tavo kitoniškumas, kurį išnaudodamas pasieksi daugiau nei esi pagalvojęs!

Taip, ir vaikų auginimas yra daug darbo reikalaujantis užsiėmimas, kuriame labai svarbu sau priminti, kad visi vaikai yra kitoniški nuo pat jų gimimo? To nepamesti svarbu ir savo galvoje ir vaiko kasdienoje, matant, kad jis pasaulį daro kitokį nei mes įsivaizduojam.

⭐️Skirk laiko ir pagalvok, kas yra tavo kitoniškumas ir kaip nori jį išnaudoti?

⭐️Koks bus tavo pirmas žingsnis kitoniškumo įgyvendinimui?

(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *