Koučingo tekstai

Misija – laimingi žmonės, kurie…

Šiuo įrašu verčiu naują lapą. Lapą ne knygos, o savo kelionės po šį gyvenimą dienoraščio. Verčiu ir tikiu, kad būtent čia nuguls tai, apie ką taip ilgai ir taip tyliai svajojau. O kai prieš keletą mėnesių pati sau pasakiau, kad iš svajonių pilu savo laimės kalną, tuo dar labiau patikėjau.

Ir nuotrauka ši parinkta neatsitiktinai. Tai simbolis man to, ką pradėjau ir ką tęsiu su didžiuliu užsidegimu ir tikėjimu.

Noriu būti žiburiu, kai nežinosite, kur eiti, bet tiksliai žinosite, ko norite! Būsiu žiburiu ten, kur jums bus patogu būti savimi! Būsiu žiburiu ir tada, kai visi įsitikinimai, baimės ir abejonės bus pasiruošę su jumis atsisveikinti! Būsiu žiburiu, kuris šviečia dieną, šviečią naktį, kaip garsieji žiburiai. Būsiu žiburiu, kai gyvenimo svajonės norės tapti tikslais, o pastarieji norės pažinti vertybes. Būsiu žiburiu, kai abejonės užvaldys net paprasčiausiuose kasdieniuose pasirinkimuose, nes juose ir slypi čia ir dabar esančios laimės formulė.

Šiose eilutėse telpa tik maža dalis to, ką savyje nešiojasi jo didenybė KOUČINGAS. Taip, būtent apie jį aš šiandien ir savo mintis dėlioju, ir noriu pakviesti visus, kam norisi pažinti save į susitikimus.

Kelios dienos atgal baigiau ICC gyvenimo koučingo mokymus. Tai antrieji mokymai per pastarąjį pusmetį, todėl begalę žinių sukaupusi noriu su jumis jomis ir pasidalinti, o kartu įgyvendinti ir savo misiją šioje žemėje, kad visi žmonės būtų laimingi ir dirbtų darbą, tą kuris jiems teikia didžiausią malonumą. 

Tai visgi apie ką aš čia. Per keletą savaičių susidėliojau planą, kuriame nusimačiau kokius šviečiamuosius staipsnius parašysiu, kur jais dalinsiuosi, bei tęsiu darbą su klientais asmeninėse sesijose.

Asmeninės sesijos: Tai pagrindinė ir geriausia koučingo dovana žmogui, kai vyksta gyvas bendravimas tarp koučerio ir kliento, o visas dėmesys skiriamas kliento gyvenimui. Sesijos kursas vyksta pagal suderintą planą su klientu (gali vykti skype ar kitos išmaniosios programos pagrindu).

Tad, jei norite pradėti kelionę savo svajonių kalno aukštumų link, kviečiu susisiekti su manimi ir pasimėgauti laiku sau, kurio kartais mums taip pritrūksta. Jei jūsų kalnas jau statomas, mielai kviečiu apie mane pranešti tiems, kam tai gali būti puiki proga pamilti save ir gyventi savo gyvenimą. 

Besisertifikuojanti ICC koučerė Airida Ruibytė-Butkuvienė

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *