Koučingo tekstai

Vidinio aš pažinimas

Viduje kažkas daužosi. Suprasti kas tai – užduotis ne iš lengvųjų. Kai išlukšteni save kaip riešutą, ten atrandi tai, kas vadinasi pašaukimas ?

Savaitgalio metu, mano naujai rasta sielos draugė Rūta pasakė, kad mums nereikia būti ąžuolais, nes buvimas žole, leidžia būti lanksčia ir vėl pakilti po įvairiausių audrų ? Kokia nuostabi mintis nuo kuriuos ir galime pradėti kelionę.

♦️Daug kas klausia nuo ko pradėti. Aš atsakau, pradžia bus tada, kada tam būsi pasiruošęs. Pasiruošęs girdėti save, o ne aplinkos triukšmą.

♦️Stabtelk ir tik tada susikuk erdvę, kurioje geriausiai save girdi. Pagalvok, kur labiausiai jautiesi savimi, kur jautiesi atsipalaidavęs, o svarbiausia saugus?

♦️Kas tada? O va čia ir prasideda nuostabiausia, saldžiausia, rūgščiausia ir kartu neįkainojama kelionė link pašaukimo išgryninimo.

♦️Atsakymo vieno nėra, jo gali ir nebūti. Nebūti dabar. Gal ryt, poryt ar po metų kitų. Vis tik tikiu, kad jis pas tave vienokia ar kitokia forma ateis ?Užsirašyk įvairiausias mintis, kurios pasirodys šią savaitę apie tai, kas esi, kas tavyje ir kas tau svarbu. Visų svarbiausia įsileisk viską, kas ateina, nes viskas turi savo prasmę.

?Kituose įrašuose nersime giliau, tad laukite tęsinio. O dabar paklausk savęs nuoširdžiai: – Kas man ten taip “skambina” iš vidaus? -Aliooooooo??? Aš pasiruošusi tave išgirsti ?‍♀️

(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *