#pazintisavegera

Ar motinystėje turiu atrasti save? #pazintisavegera

Per vieną dieną iš vieno tampi dviem. Tau skauda net tada, kai skausmas ne pas tave. Jaudulys tampa neatsikiriama kasdienos dalis. Taip, tu tapai mama.
Pirmieji mėnesiai dažnai būna aplaistyti ne šampano purslais, o ašaromis, atsiradusiomis netikėčiausiose vietose ir laiku. Praėjusiame įraše paminėjau baimes su kuriomis moteris susiduria pirmosiomis dienomis. O dabar noriu atkreipti dėmesį į tai, kaip su tomis baimėmis tvarkytis ir kaip nespudžiant savęs laimingai mėgautis gražiausiomis savo dienomis!
‼️Atsiribok nuo lūkesčių, kuriuos turėjai, girdėjai ir tikėjais!
‼️Būk šiose akimirkose ir nekeliauk į priekį! Laikas negrįžta, o prisiminimai tolsta, tad juos verta kuo labiau įrašyti į save.
‼️Pirmą mėnesį leisk sau kuo daugiau poilsiauti! Skirk vaikui visą save, o namų rūpesčius perduok kažkam kitam.
‼️Išlaikyk naujoje rutinoje tau svarbius gyvenimo įpročius, kuriuos turėjai iki vaiko. Jie suteiks stabilumo ir pasitikėjimo.
‼️Tapimas mama tikrai atneša netikėtų naujų minčių. Turėk sąsiuvinį ir jį jomis papildyk. Su jomis nebūtina kažką daryti. Svarbu jas įamžinti.
‼️Iš giedro vidaus ateina laiminga išorė. Nespausk savęs, girdėk save ir leisk sau būti savimi. Pažink visas emocijas ir su jomis gyvenk.
Vardinčiau ir vardinčiau tos stebuklingos pradžios gaires, kuriose svarbu nepamesti savęs. Bet čia sakau STOP, nes palieku laisvę TAU nuspręsti, kokia gali būti tavoji pradžia.
Manoji buvo sunki, nes aš neturėjau šių patarimų vienoje vietoje. Tad dabar esu begalo laiminga, kad surinkau juos Tau, ir tu dabar tikrai gali mėgautis motinyste, o svarbiausia keliauti link naujų svajonių, tikslų įgyvendinimo, nes norim mes to ar nenorim, po gimdymo mūsų organizme esantys hormonai pasikeičia ir, jei mes naujai gautą energiją priimame ir paverčiame ja savo veikimu, tada tie stebuklai ir įvyksta!
(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *