#pazintisavegera

Gyvenu savo gyvenimą!

Jei kas pasiūlytų apsikeisti vietomis ir praleisti karantiną žiūrint filmus, serialus, besimokant norimos kalbos ir miegot iki vakarienės, o naktį lovoje valgyti picą – aš atsisakyčiau!
Na gal, jei tokį pasiūlymą gaučiau būdama pikta, nuvargusi, jį ir priimčiau ? ištinka tas gyvenimo “saldumas”, bet be jo tikrojo džiaugsmo nepažinčiau.
Tad neišmokau naujos kalbos, nenuėjau 100 km., neperskaičiau 5 knygų, neišžiūrėjau Netflix filmų ir serialų – aš tiesiog gyvenau geriausią savo gyvenimą, kaip jį suprantu ir moku išjausti geriausiai!
Yra ir smagioji pusė- visa tai, ką aprašiau aš dar turiu galimybę atlikti! Tad to do listą papildysiu, kai laiko bus šioms pramogoms!
❕❕❕Supratusi, kad galimai artėja karantino pabaiga, nutariau kasdien išbūti toje dienoje visa savo esybe, kad jos būtų šiltos, pilnos saldžių bučinių, juoko, skanaus maisto, nenuobodžių pokalbių, mielo laiko sau ir svarbiausia pilnos tikrumo!!! Išjausti, nesibalškyti, išlaikyti ir pabūti geriausioje akimirkoje čia ir dabar. Juk vakar istorija, o rytojus – paslaptis!
?Imsiu viską, ką kiekviena diena dovanoja buvime su vaiku! Tikrai nežinau, kada ateityje su juo galėsiu leisti 24 val. per parą. Myluosiu, dainuosiu, nešiosiu ir tiesiog mylėsiu savo meilės kalba!!! Tobulumo čia ieškoti ne vieta, tad kaip išeis taip! Žinau, kad geriausia kaip galiu šiandien, o rytoj bus geriau!
♥️Duosiu savo antrajai pusei savo dėmesį ir juoką! Jis juos brangina, o aš jų turiu prikaupusi, tad resursai turi būti naudojami!
?Namai namučiai!!! Aš juos dievinu, mėgstu kiekvieną jų kampelį, nes juose gyvena mūsų šeima! Namai ten, kur šeima! Tad dar truputį grožio aš juose galiu sukurti! Gėlės, kvapai, žvakės ir švara!!!
?Atrasta meditacijos viršūnė maisto gaminime. Atrodė, kad pabos, o aš pakeičiau jos paskirtį, žiūriu į tai kaip į poilsį, laiką sau, ramybę ir meilės kalbą! O tada visas ruošos vargas tiesiog dingsta, nes jo net nėra, kai darai prasmingą darbą.
Vaikščiojau šiandien miške ir girdėdama tas paukščių arijas supratau, kad gyevnimo spalvos yra mūsų pasirinkimas. Aš renkuosi jas šviesias, aktyvias ir prasmingas!!!
(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *