Šventės

1-asis gimtadienis!

365 dienos. 365 dienos kartu. 365 dienos kartu su mažuoju pasaulio tyrinėtoju. Nuostabiausia, įsimintiniausia, laimingiausia, daugiausiai šypsenų ir jaukumo dovanojusi kelionė. Prasidėjusi ankstyvą trečiadienio rytą su trupučio rudeniško verksmo, bet peraugusi į neišmatuojamą džiaugsmą. Lygiai po metų, tik jau ankstyvą ketvirtadienio rytą, mažąjį keliautoją nustebino išpuošti namai ir šokiai, kurie tęsėsi iki pat sekmadienio. Juk gyvenimą reikia švęsti!!!

Gimtadienį nusprendėme daryti namuose, kad Leonardas jaustųsi patogiai. Sukvietėme pačius artimiausius jam žmones. Senelius, pusbrolius, draugus, tad meilės ir dėmesio užteko tikrai visiems. Papasakosiu kaip vyko pasiruošimas, ką patiekiau svečiams ir ką veikėme su Leonardu visą dieną.

Ilgai svarsčiau ar maistą gaminti pačiai, ar užsakyti, kad jį pristatytų į namus. Pasirinkau gaminimo variantą ir tikrai tuo džiaugiuosi. Pavyko, kad skonis derėtų su grožiu, ir svarbiausia patys mažiausieji pilnai pasotino savo pilvukus. Nuotraukose matysite užkandžių stalą, ant kurio nugulė mano taip pamilta užkandžių lenta (ačiū @antmedineslenteles), vaikams iškepti morkų ir varškės keksiukai, pomidorų-sūrio užtepėlė, mocarelos ir pomidorų pesto salotos, šviežios daržovės, vaisiai. Na ir žinoma, kaip be skanumynų. Mes labai mėgstama plikytus sausainius, tai ant stalo puikavosi pilna jų vaza, jiems kompaniją palaikė kanelės, macarons sausainiai, kukurūzai ir žinoma garbingiausioje vietoje įsitaisęs avokadų pyragas iš Raw cakes. Su šiais gamintojais draugaujame jau nuo krikštynų ir tikrai draugausime ateityje, nes jie kuria tai, kas tinka patiems mažiausiems.

 

Na, o dabar apie išankstinį pasiruošimą ir grožybes, kurios stebino Leonardą nuo ankstyvo ryto. Žinau, kad esu minėjusi apie Mažojo princo tematiką mūsų namuose. Esu pažadėjusi ir papasakoti visą jo atsiradimo istoriją, todėl būtinai tai padarysiu. Dabar tik pasakysiu, kad Mažojo princo tematika keliauja koja kojon ir toliau. Ji nugulė ir pakvietime į Leonardo gimtadienį, taip pat princo lapės nugulė namų ir stalo dekoracijose.

Visas jas pirkau Party inbox internetinėje parduotuvėje, todėl viską pristatė į namus, reikėjo tik pripūsti balionus, sukabinti dekoracijas ir vualia, šventinė nuotaika sukurta. Balionus pirkau geltonos, žalios ir rudos spalvos, kad šventinė atributika būtų panašių atspalvių su stalo dekoracijomis, kurios buvo žemės atspalvių. Dalį heliu pripildytų balionų paleidome tiesiog laisvai skraidyti, kitus pririšome su medinėmis kaladėlėmis, kad mažieji su jais galėtų pažaisti. Taip pat namuose iškabinome vėliavėlių girliandas su lapėmis, pakabinome rudus ponponus, pritvirtinome auksinį vienetuką, kad visa zona aplink stalą būtų šventiška iš šviečianti. Žaidimų kambaryje pakabinau skaičių juostą ant kurios suklijavau visas 11 mėnesių šventes. Kas mėnesį jas švęsdavome su pyragaičiais, bandelėmis ar kitais skanumynais ir žvakutėmis, todėl dabar turėjome puikią galimybę pakeliauti laike ir stebėti, kaip keitėsi mažasis mūsų princas. O ir svečiams buvo labai daug kalbų, į ką buvo panašus, į ką yra panašus ir kokie svarbiausi lūžiai vyko kas mėnesį. Ši juosta iki šiol puošia mūsų namus, ir manau, puoš dar ilgai.

Darbas iki gimtadienio prasidėjo likus daugiau nei mėnesiui. Sakysite, ką tiek veikti. Ogi ilgiausiai užtrukusi veikla, tai nuotraukų peržiūra ir jų atrinkimas. Šimtai, tūkstančiai gražiausių, įsimintiniausių akimirkų įamžinta per šiuos metus, o jas norisi sutalpinti į nuotraukų albumą. Sugalvojau, kad stengsiuosi į albumą suguldyti pirmuosius kartus, ir juos trumpai aprašyti, kad svečiai vakaro metu galėtų juos pavartyti, o ateityje Leonardas turėtų, ką parodyti savo vaikams. Kaip tariau, taip ir padariau. Keletas naktų su truputį mažiau miego ir albumas jau paruoštas. Tiesa, iš vieno albumo išėjo du. Bet jie tokie pilni ir neišmatuotai turtingi, kad kaskart paėmusį juos į rankas, suprantu, kad tai geriausi mūsų metai ir tai tik pradžia. Ir tai mane taip džiugina!!!

Trumpai apie dovanų sarašėlį buvau parašiusi prieš keletą savaičių, tad dabar galiu pasakyti, kad visos dovanos mums be galo reikalingos ir naudingos. Mes tėveliai mažajam tyrinėtojui padovanojome knygutę iš @spalvotukas. Ir tikrai, žinokit, nežinau, ar esu mačiusi kažką gražesnio, kruopštesnio, labiau apgalvoto nei šis šedevras. Tai daiktas, kurį tikiu išsaugosime ir savo anūkams, net jei su juo ir žaisime kasdien. Leonardui ši knyga patinka būtų netinkami žodžiai. Leonardas dievina šią knygą. Varto, žaidžia, klijuoja, dėlioja, žvejoja ir kokių tik ten gudrybių nedaro. Tikrai nerealu. Dar viena tokia knyga jau perduota Kalėdų seneliui, kad dar vienas princas tyrinėtų pasaulį.

Na ir dar apie tai, kas mums labai patiko. Gimtadienio dieną turėjome Kalėdinę fotosesiją. Buvo labai gera iš anksto pajusti tą šventinę nuotaiką, pasidabinti kalėdiniais marškiniais ir tiesiog džiaugtis čia ir dabar. Po fotosesijos keliavome pietauti į Vaflių namus, tad skanumynų tą dieną netrūko, o tai reiškia, kad gyvenimas yra saldus, saldus, ir mes norime juo gardžiuotis kasdien!

Mažasis mano prince, ačiū už tai, kad leidi džiaugtis kas diena ir ją praturtini visomis vaivorykštės spalvomis. Linkiu mums ilgai ir laimingai!

(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *