Šventės

Tradicijų kūrimas mūsų šeimoje!

Aš mėgstu kurti tradicijas. Vartydama savo vestuvių nuotraukas tuo dar kartą įsitikinau ❤️ Yra sakoma, kas visos ilgalaikės sėkmės grindžiamos harmoningais santykiais tarp žmonių. Vadinasi ir santykių kūrimas bei jų paikymas man yra tradicicija.

?Laiko perspektyvoje matau, kad nuo mažens mėgau tai, kas mena paeitį, tai, kas turi gilesnę esmę, nei tiesiog laikinumas.

Tokiomis mintimis gyvenau ir prieš ketverius metus. Tuo metu organizavau vestuves ir norėjau dovanos tėvams tokios, kuri būti naujos tradicijos pradžia ?‍❤️‍?

Vestuvės yra šeimų sąjungos pradžia. Apie tokią sąjunga ir ši mūsų su vyru nuotrauka. Ją dovanojome savo tėvams. Čia mudu laikome savo tėvų vestuvines nuotraukas ? Prisimenu, kaip slapčia jų ieškojome, su kokiu jauduliu fotografavomės ir kiek emocijų ji sukėlė vestuvių metu.

Aš kaskart kai pro ją praeinu, paliečiu ją pirštų galiukais ir nusišypsau ? Kitaip tiesiog negaliu!!! Tai mano šeimos tradicija, gal net savotiška relikvija, kurią tikiuosi ir mūsų vaikai ir jų vaikai naudos savo švenčių metu, paėmę šią nuotrauką fotogravuosis su ja ir dovanos savo artimiesiems. O mes tokie gražūs su savo tėvais jiems iš nuotraukų šypsosimės ir laimės linkėsim! Va apie tokią kūrybą ir jos vertę aš visada svajojau ? O dabar matau, kad ją ir kuriu!!!

(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *