Tvarka namuose, tvarka tavyje

#2 diena – #5 diena

#2 diena Pasiruošimas namų tvarkymui:

Jis lygiai toks pat svarbus, kaip ir pats tvarkykasis. Šiandien skiriu tam savo laiką ir mintis. Galvoju apie tai, kokių namų aš noriu ir kaip juos galiu tokiais padaryti!!! Taigi, pirmiausia nusiteikiu, kad tvarkysiuos namus ne pagal kambarius, o pagal kategorijas! Tai leis peržiūrėti visą kiekį turimų daiktų ir pasilikti tik tuos, kurie suteikia didžiausią džiaugsmą juos turint 😉 Tada mintimis keliauju į tai, kaip matau savo namus ateityje ir kokių jų iš tikro noriu pati! Kas man juose svarbu, kokių zonų noriu turėti, kuo noriu juos papuošti, kaip noriu, kad jie kvepėtų. Visa tai prisidės ir suteiks jėgų šioje kelionėje, kur #tvarkanamuose#tvarkatavyje!#koučingasę Visa tai puikiai tinka ir kasdieniame gyvenime. Svarbiausia leisti sau sustoti ir pagalvoti, ko iš tikro norime. Ir tada mažais, mažais žingsneliais, o gal dideliais net kilometrais matuojamais žingsniais leistis į priekį. Svarbu žinoti, ką! Tada išgyvensi bet kokį kaip!!! ☀️Tokie stabtelėjimai nubrėžia kryptį ir atveria visus kelius, kad tik mes pasiektume tai, ko iš tikro norime! Ši praktika tinka ir kas rytui, kad susiplanuot dieną ir žinot, kokios mes jos norim ir kaip renkamės ją nugyvent 😉

#3 diena Spintos revizijos pradžia:

Iš visų namų kampelių į vieną pasirinktą vietą sunešiau visus savo turimus rūbus. Šokas!!! Šokas ir dar kartą šokas! Iš jų pasidarė du kalnai ⛰⛰ Jų kiekis toks, kad galėčiau kasdien ištisus metus rengtis vis kitaip ☄️This girl is on fire-dainuotų man aplinkiniai nuo išskirtinių derinių. Tad šiandienos #tipskurį rekomenduoju atlikti su atšilusiu oru yra savo rūbų sudėjimas į vieną krūvą ir supratimo atėjimas, kad tikrai metas atsisveikinti su tais, kurie jau atliko savo darbą, t.y. kasdien puošė mus!!! Žinoma, supratimas visiems ateina skirtingas, tad smagu pažiūrėt, koks bus jūsiškis. Ryt laukia idomūs atradimai, tad #staypositive ir #tvarkanamuose#tvarkatavyje tęsiasi!

#koučingas Labai svarbu kasdienėse situacijose atsitraukti ir pastebėti situaciją iš šalies! Tai padeda į viską pažvelgti kitomis akimis ir priimti tikrai gerus sprendimus. Stebėti galima tai, kaip filmą ar serialą, kurio herojus daro vienokius ar kitokius veiksmu. Taip pasimatys galimi alternatyvūs sprendimo variantai! Tad suteikite sau teisę žvelgti į situacijas iš šono ir tik tada keliaukite pirmyn?

#4 diena Spintos tvarkymasis:

Ši diena tikrai kitokia, nes atėjo laikas pasiraitojus rankoves susidurti su prisiminimais, sentimentais bei atsisveikinti su atitarnavusiais ir džiaugsmo neteikiančiais daiktais. Tad #tips bus apie tai, kaip tą kalną rūbų paversti džiaugsmu kasdien atvėrus rūbų spintą. •Pirmiausia į spintą dėkite tuos daiktus, kuriuos tikrai norite pasilikti. Tie, kurie net nekelia abejonių! •Tada išimkite tuos rūbus, kurių tikrai norite atsisakyti ir sudėkite į atskirą vietą. •Kai liko tik rūbai, kurių likimas dar neaiškus, imkite po vieną į rankas ir supraskite ar šis rūbas teikia jums džiaugsmą ir kuria gerą emociją, kai jį dėvėti. Teigiamo atsakymo vedimo dėkite jį į spintą. Jei vis tik atsakymas neigiamas, padėkokite rūbui už kartu praleistą laiką, prisiminkite geras akimirkas ir paleiskite rūbą jį padovanodama/perdirbdama ar kitokiu būdu panaudodama. •Taip atsisveikinti rekomenduojama su visais rūbais bei daiktais, kurie iškeliauja iš mūsų namų, nes puikų darbą jie jau atliko, tad dabar metas gražiai ir atsisveikinti. Toks atsisveikinimas palengvins ir gailestį, kuris kyla renkantis palikti ar nepalikti vienokį ar kitokį daiktą namuose!? •Lieka viską sulankstyti, kaip aprašiau #1diena įraše, arba sukabinti į spintą, pagal jūsų pasirinktas kategorijas, kad visada žinotumėte, kas kur sudėta. •Visa tai tinka su batais, apatiniu trikotažu, namų tekstile, etc.

#koučingas Dažnai kasdieniame gyvenime laikomės vienokio ar kitokio įsitikinimo vedami, kurie mus kaip inkarai laiko ir neleidžia skleisti sparnų ir atsiplėšti nuo žemės. Įsivardinkite 3 įsitikinimus su kuriais šiuo gyvenimo etapu gyvenate ir padėkoję paleiskite įsivaizduodami, kad paleidžiate tris oro balionėlius!!! Padėkokite jiems ir pasakykite, kad šiame etape jums jau laikas atsisveikinti ✍️

#5 diena Rankinės:

Kai atrodo, jog spinta tuščia, metas imtis rankinių! #Tips Daug kam atrodo, kad rankinėms sudėti reikia labai daug vietos, todėl joms išskiria didelę dalį spintos. Aš galvoju kitaip ir tai parodau. Į didesnes rankines sudedam mažesnes ir paliekama jų rankenėles kyšoti, kad esat poreikiui ją ištraukti, žinotume, kur ji slepiasi!

#koučingas Būna, kad save pagaunu galvojant, kaip sunku bus vienokį ar kitokį darbą atlikti. Čia kaip su tom rankinėm, atrodo, kiek daug joms vietos reikia ir aš jų neturiu kur sudėti. Iš tikro viskas daug paprasčiau. Geriausia taisyklė imti ir daryti! Tik pradžioje atrodo viskas neįmanoma, o gale supranti, kad nuo noro viskas priklauso.

(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *