Tvarka namuose, tvarka tavyje

Iššūkis: #1diena Tvarka namuose, tvarka tavyje!

Pavasaris puikus metas tvarkytis. Tvarkytis ne tik namus, aplinką, bet ir viską, kas reikalauja būti sutvarkyta jau kelis mėnesius ar metus. Ne išimtis ir mes patys!!! Uoj kiek visko daug mūsų galvose ir tikrai ne viskas guli ten, kur norėtųsi. Tad su minėto pavasario vėjeliu leisiuosi į namų ir savęs tvarkymą. #tvarkanamuose#tvarkatavyje prasideda!!! Kasdien įkelsiu po vieną #tips, kaip paprastais būdais tvarkausi stalčius, knygas, rūbus, buitinę chemiją ir pan! Veiklos nusimato daug, bet žinau, kad tai padarius daugiau niekada nebereikės to mokytis išnaujo! O svarbiausia kartu į vidinius stalčiukus suguls daug protingų minčių?

#1diena tvarka vaiko spintoje!  Pirmoje nuotraukoje matosi, kaip tie rūbai atrodydavo kasdien. Vis versdavau, kuisdavau, kad rasti norimus derinius. O dabar visai kitas reikalas. Viskas sulankstyta ir sudėta taip, kad rast bus galima vos tik akis užmetus!!! Dėžutės padeda atskirti pagal tai, kas jose sudėta, tad vadinas ir surušiuota. Lankstymas labai paprastas – perlenkt per pusę ir dar į tris dalis iš ilgio sulankstyti. Vuolia, guldom į dėžutes geraja puse į viršų!!! Inspired by Marie Kondo

 #koučingas Net sakyti nereikia, nes visi tai žinome ir esame patyrę, kad tvarka namuose, sukuria ramybę ir darną tarpusavio santykiuose, o svarbiausia ir santikyje su savimi! Verta tai prisiminti, kai jaučiamės pasimetę ar nežinantys, ko norime. Visi atsakymai glūdi mumyse, tik verta jiems surasti vietą, juk jie to nusipelnę!!!❤️??

 

(Ne)vienintelė mama Airida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *